19/04/2024

W sobotę 10 września Huragan podejmował na własnym boisku pruszkowski Znicz. Już w pierwszych minutach spotkania było widać dużą przewagę gości.

W 5 minucie meczu efektowna indywidualna akcja Pawła Kowalewskiego zakończona celnym strzałem (0:1). W 10 minucie nie potrafił przechytrzyć bramkarza Igor Doleszczak. Kolejnej dogodnej sytuacji nie wykorzystuje Mariusz Badura w 35 minucie. Niewiele brakowało a goście mieliby już dwubramkową przewagę, ale piłka po strzale Michała Dumały minęła bramkę tuż nad poprzeczką.

W drugiej połowie gospodarze nie mieli nic do powiedzenia. W 63 minucie kolejny raz ugrzęzła w siatce Huraganu, tym razem po strzale Michała Dumały (0:2). Niespełna 7 minut później ten sam zawodnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców. W 80 minucie udana akcja całego zespołu Znicza, a wynik na 4:0 ustalił Dariusz Piotrowski. Wprawdzie w tej odsłonie padła jeszcze jedna bramka dla gości, ale sędzia gola nie uznał, podobno był spalony. A do końca meczu zawodnikom Huraganu nie pozostało nic innego jak bronić marnego wyniku.

Skład Huraganu: Tadeusz Kleśniak, Robert Kaczmarek, Grzegorz Markowski, Adam Roguski, Paweł Chaciński, Wojciech Prygies, Igor Doleszczak, Paweł Niemierka, Grzegorz Szczepański, Mariusz Badura, Paweł Powierża oraz Waldemar Ruszkiewicz, Marcin Derkacz, Krzysztof Słomski, Zbigniew Turek, Waldemar Kalinowski, Mariusz Szatkowski, Jacek Posacki.