Archiwum

21/05/2024

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

Huragan nadal liderem

Piłkarze wołomińskiego Huraganu nadal cieszą się dobrą passą, a po ostatnim meczu jeszcze umocnili się na pozycji lidera MLS Gr.I.

Przed meczem z rezerwami Legionovii piłkarze Huraganu mieli pewne obawy, ponieważ z rezerwami klubów gra jest niezwykle trudna. Ale już początek spotkania rozwiał wszelkie obawy, bowiem w 6 min. Kamil Rakowski uciekł obrońcom gospodarzy i strzelił w długi róg, zdobywając prowadzenie dla zespołu z Wołomina. Sześć minut później również Rakowski przeprowadził błyskawiczny rajd lewą Żanką boiska, dośrodkował w długi słupek, gdzie refleksem wykazał się Marek Milewski, który głową skierował, po raz drugi, piłkę do siatki gospodarzy. W 20 min. po zagraniu Marka Wojdyny z Milewskim, świetne zagranie tego ostatniego wykorzystał Marcin Góralczyk, który płaskim strzałem po ziemi po raz trzeci zmusił do kapitulacji bramkarza Legionovii. Wysokie prowadzenie Huraganu uśpiło nieco naszych obrońców i wtedy gospodarze zdobyli dwa gole.

Po zmianie stron Huragan niezmiennie atakował, niestety, napastnicy zawodzili w sprzyjających sytuacjach. Ostatecznie Huragan zakończył mecz dwubramkową przewagą.

Legionovia II Legionowo – Huragan Sobsmak 2:4

W barwach Huraganu grali: Kucharczyk – Górski, Greloch, Gostyński (Chaciński), Porucznik – M. Wojdyna, Fijołek (Klimkowski), Rakowski, Góralczyk, Kozłowski (Słomski), Milewski.

Bramki zdobyli: Kamil Rakowski (6), Marek Milewski (12), Marcin Góralczyk (20), Sebastian Kozłowski (40).

Klasa A Seniorów PUG Bielany – Huragan II Czystość 2:0.

Oprac. A.B.

Wieści Podwarszawskie Nr 39 (754)
2 X 2005

Skip to content