23/04/2024

Pogrążony w żałobie po śmierci Papieża Jana Pawła II zespół wołomińskiego Klubu Sportowego „Huragan” gościł w sobotnie popołudnie na boisku Hutnika Warszawa, gdzie rozgrywał spotkanie o mistrzostwo Ligi Okręgowej Seniorów z rezerwami Hutnika.

Od pierwszego gwizdka sędziego Dariusza Karpińskiego zespół Huraganu dominował na boisku, raz po raz stwarzając groźne sytuacje pod bramką rywali. W 10 minucie meczu sam na sam z bramkarzem był Kamil Rakowski, ale jego strzał w dobrym stylu obronił bramkarz gospodarzy. W 25 minucie dobrym strzałem popisał się Krzysztof Słomka, lecz i tym razem górą był golkiper Hutnika. W 32 minucie na bramkę Hutnika groźnie nacierał Marek Wojdyna. Niewykorzystanych sytuacji było wiele, natomiast rywale mogli zdobyć bramkę w 35 minucie, po niezbyt udanej interwencji wołomińskiego bramkarza.

Po zmianie stron zespół Huraganu osiągał coraz większą przewagę i w 55 minucie, po znakomitym zagraniu Łukasza Porucznika, Andrzej Greloch strzałem z 25 metrów zmusił do kapitulacji bardzo dobrze broniącego bramkarza Hutnika. Po zdobyciu gola drużyna Huraganu zaatakowała jeszcze mocniej. W 70 minucie po doskonałym zagraniu Rakowskiego, Marek Milewski znalazł się w sytuacji sam na sam i po ograniu bramkarza strzałem do pustej bramki ustalił wynik spotkania. Jeszcze dwukrotnie nasi zawodnicy mieli wyśmienite okazje do zdobycia goli, lecz strzał Górskiego trafił w poprzeczkę, a strzał Wojdyny w boczną siatkę.

HUTNIK II – HURAGAN 0:2 (0:0) Bramki dla „Huraganu” zdobyli: Andrzej Greloch (52), Marek Milewski (70) Żółte kartki: Kamil Rakowski (45), Rafał Klimkowski (56), Marek Wojdyna (61) Sędzia: Dariusz Karpiński

HURAGAN: Michał Rynkowski – Mariusz Olejewski, Paweł Chaciński, Maciej Gostyński (Roman Rakowski), Łukasz Porucznik – Andrzej Greloch, Kamil Rakowski, Rafał Klimkowski (Przemysław Górski), Marek Wojdyna (Piotr Więch) – Marek Milewski, Krzysztof Słomski (Grzegorz Marchewka).