Archiwum

19/06/2024

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

Huragan pokonał Błękitnych

Kolejne i to wysokie zwycięstwo Huraganu w rozgrywkach o Mistrzostwo Mazowieckiej Ligi Seniorów. Mecz był rozgrywany w Wołominie i nasi piłkarze chcieli się pokazać kibicom z jak najlepszej strony.

Pierwsza bramka padła w 15 minucie, po tym jak Sebastian Kozłowski sprytnym prostopadłym podaniem zagrał do Kamila Rakowskiego, a ten silnym, precyzyjnym strzałem z pola karnego trafił w bramkę przeciwnika. Dwie minuty później goście wyrównali, jednak wołominiacy szybko otrząsnęli się po stracie gola i nadal atakowali. Tak skutecznie, że już w 20 minucie Marek Wojdyna zdobył drugą bramkę dla Huraganu. Zespół Błękitnych poderwał się do ataku i dwukrotnie gorąco zrobiło się pod naszą bramką, ale Tomasz Wojdyna nie dał się pokonać, popisywał się dobrymi interwencjami i doprawdy dzielnie bronił.

Po zmianie stron, w 60 minucie Fijołek wykorzystał znakomite zagranie Milewskiego i zdobył trzecią bramkę. Pięć minut później, po rzucie karnym, bramkę zdobyli Błękitni. Od tej chwili rywale mieli nadzieję na wyrównanie i starali się przeprowadzać szybkie ataki, lecz obrońcy Huraganu nie popełniali błędów. W 75 minucie po szybkiej kontrze zespołu z Wołomina i dośrodkowaniu Rakowskiego, Maciej Gostyński strzałem głową podwyższył wynik spotkania na 4:2. Wydawało się, że mecz zakończy się takim wynikiem, ale w 89 minucie Kamil Rakowski zdecydował się na strzał i jeszcze podwyższył zwycięski wynik.

Huragan Sobsmak – Błękitni Raciąż 5:2

T. Wojdyna – Godlewski, Greloch, Gostyński, Porucznik – Szczupak, Wojdyna, Fijołek (Kalata), Rakowski – Kozłowski (Klimkowski), Milewski (Pazio).

Bramki zdobyli: Kamil Rakowski’15 i ’89, Marek Wojdyna ’20, Łukasz Fijołek ’60, Maciej Gostyński ’75.

Oprac. A.B.

Wieści Podwarszawskie Nr 34 (749)
27 sierpnia 2005

Skip to content