26/04/2024

MKS MOS Wola – Stolarka Junior Wołomin 3:0

Tym razem podopieczni trenera Karola Moczydłowskiego grali z zawodnikami MKS MOS Wola. Stolarka na ten mecz przyjechała w bardzo osłabionym składzie, bowiem z pierwszego składu było tylko trzech graczy. Szanse na wygraną były bardzo małe.

Pierwszy set trwający 17 minut nasi kadeci przegrali 25:20. Lecz i tak prawie osiem punktów gospodarze oddali Stolarce, psując zagrywkę. W końcówce drugiego, również przegranego tym razem do dwunastu seta z powodu urazu kolana z parkietu musiał zejść jeden z wo- łominian. To jeszcze bardziej osłabiło drużynę Stolarki. W trzecim – ostatnim secie „stolarze”, mimo że przegrali do dziewiętnastu, to pokazali zawodnikom z Warszawy, że jednak coś potrafią, zdobywając pięć punktów pod rząd (z zagrywki). Tak więc w piątkowym meczu MKS MOS Wola – Stolarka Junior Wołomin padł wynik 3:0 (-19, -12, -20). Co gorsze, kiedy kadeci skończyli mecz zespół pierwszoligowy zaczął spotkanie z Mostostalem (również przegrany 0:3).

Kolejny mecz Stolarka Junior Wołomin rozegra w czwartek 14 lutego w Garwolinie. Życzymy powodzenia! Skład Stolarki: Loranty, Plichta, Jagieło (libero), Chaberek, Suchowski, Gzowski, Domaszczeński, Greczyński, Szeliga – trener Karol Moczydłowski.