Archiwum

28/02/2024

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

Na własne życzenie

1 kwietnia Huragan Wołomin na własnym boisku rozegrał mecz ze znajdującym się na ósmej pozycji w tabeli Adidasem Suwałki. Nic nie wskazywało na początku, że spotkanie to zakończy się dla Huraganu niepomyślnie. Już od pierwszych minut widać było wyraźną przewagę wołominiaków i gra toczyła się właściwie na połowie gości. W 16 minucie Robert Kaczmarek potężnym strzałem skierował piłkę do bramki Suwałk, ale bramkarz Tomasz Woronin wybił piłkę na aut. Później mogliśmy oglądać kilka dobrych, lecz nie wykończonych akcji gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W 59 minucie spotkania po faulu w polu karnym na Pawle Chacińskim sędzia podyktował rzut karny. „Jedenastkę” zamienił na bramkę pozyskany z Dolcanu Ząbki Grzegorz Markowski. Od tej pory Huragan prowadzi 1:0. W 72 minucie po samodzielnie wyprowadzonej akcji i niemalże w stuprocentowej sytuacji Krzysztof Słomski ku zadowoleniu bramkarza gości trafia w poprzeczkę. W 73 minucie próbuje zaskoczyć z dużej odległości bramkarza gości Robert Kaczmarek, ale niestety nie udaje mu się. W 79 minucie po błędzie Grzegorza Wróblewskiego Jacek Bauer głową zdobywa wyrównującą bramkę dla Suwałk. Wśród graczy Wołomina zapanował duży nieład, co pozwoliło gościom w 89 minucie podwyższyć stan meczu na 2:1. Wojciech Sieruta z rzutu wolnego trafił w słupek, ale na dobrej pozycji znalazł się Wojciech Słowikowski, który głową wbił piłkę do bramki Łukasza Kopczyńkiego. Zbyt mało czasu pozostało wołominiakom do odrobienia strat i po raz kolejny na własne życzenie przegrywają spotkanie 1:2.

Skład ekipy Huraganu: Łukasz Kopczyński, Grzegorz Markowski, Igor Doleszczak, Adam Jankowski, Mariusz Badura, Paweł Chaciński, Robert Rutkowski, Mariusz Stępniak, Piotr Olszewski, Krzysztof Słomski, Robert Kaczmarek, Waldemar Kalinowski.

Wieści Podwarszawskie Nr 14 (422)
11 kwietnia 1999

Skip to content