23/04/2024

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

KS HURAGAN II WOŁOMIN – UKS DIAMENT OSTROŁĘKA 84:53

25 lutego na rodzimym boisku dziewczęta z UKS Huragan rocznik 93 pod wodzą trenera Piotra Dąbrowskiego podejmowały UKS Diament Ostrołęka. Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana i zakończyła się stanem 18:14 dla wołominianek. W drugiej i trzeciej odsłonie spotkania dziewczęta sukcesywnie powiększały przewagę. W czwartej kwarcie przeciwniczki wyraźnie osłabły a na boisku najbardziej widoczna była Aneta Miklas z UKS Huragan, która tylko w tym etapie spotkania rzuciła 14 punktów prowadząc drużynę do zwycięstwa 84:53. Równie dobrze w całym spotkaniu zagrała Agnieszka Feja (UKS Huragan), która prym wiodła w pierwszej połowie meczu.

Dla UKS Huragan punkty zdobyły: Agnieszka Feja 23, Aneta Miklas 23, Angelika Biaduń 14, Ola Brzóstek 9, Monika Orzechowska 7, Paulina Dąbrowska 4, Paulina Strupiechowska 2, Sylwia Parchoć. Dla UKS Diament Ostrołęka punkty zdobyły: Aleksandra Wojciechowska 24, Justyna Czajkowska 14, Monika Ptaszuk 5, Katarzyna Kowalska 3, Magdalena Gąska 3, Aneta Kiernozek 2, Dagmara Moczarska 2.