Archiwum

21/05/2024

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

ORKAN SOCHACZEW – HURAGAN SOBSMAK 3:3 (1:0)

Starcie Orkanu z Huraganem Mecz z Orkanem Sochaczew był dla piłkarzy wołomińskiego Huraganu meczem o nawiązanie kontaktu z czołówką zespołów walczących o awans do IV ligi.

Pierwsza połowa należała zdecydowanie do naszych zawodników, choć napastnicy Fijołek i Kozłowski marnowali doskonałe okazje. W 36 min. gry gospodarze przeprowadzili dynamiczną akcję prawą stroną boiska i przy biernej postawie obrońców zdobyli bramkę.

Po zmianie stron Orkan próbował przejąć inicjatywę na boisku, w związku z tym śmiało zaatakował. W 49 min. po fatalnym błędzie Kamila Rakowskiego piłkarze z Sochaczewa zdobyli drugiego gola. Stracona bramka tak jakby podcięła skrzydła naszym zawodnikom, jakby stracili wiarę w dobry końcowy wynik meczu. Kolejne minuty meczu nie należały do łatwych, w 55 min. Tomasz Wojdyna niezbyt dokładnie wybił piłkę, którą w odległości 25 m od bramki Huraganu przejął jeden z napastników gospodarzy i strzelił pod poprzeczkę, zdobywając trzeciego gola. Szybko zdobyte bramki uśpiły nieco czujność obrońców Orkanu, dzięki temu w 62 min. Kamil Rakowski dośrodkował pod bramkę rywali, a Marek Wojdyna głową ulokował piłkę w siatce. Po zdobyciu gola piłkarze Huraganu zupełnie zmienili zachowanie na boisku i raz po raz atakowali bramkę przeciwników. W 75 min. ponownie dośrodkował Rakowski, następnie Sebastian Kozłowski uderzył głową, piłka trafiła w poprzeczkę, odbiła się od nogi jednego z obrońców gospodarzy i wpadła do siatki. Nasi zawodnicy nieustannie atakowali bramkę Orkanu, w 82 min. piłkę w polu karnym dostał Kozłowski i płaskim plasowanym strzałem zdobył wyrównującego gola. Od tej chwili gospodarze z Sochaczewa całkiem się załamali, w dodatku pod ich bramką kilkakrotnie dochodziło do gorących spięć. Mecz zakończył się remisem, piłkarze Huraganu do samego końca walczyli o jak najlepszy wynik.

T. Wojdyna – Górski, Olejewski, Chaciński, Greloch (Kostrzewa), M. Wojdyna, Góralczyk (Kalata), Rakowski, Porucznik – Kozłowski, Fijołek.

Bramki zdobyli: Marek Wojdyna (49), samobójcza (73), Sebastian Kozłowski (84).

Wieści Podwarszawskie Nr 46 (761)
20 XI 2005

Skip to content