Archiwum

19/06/2024

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

Wołomiński Huragan 18 marca rozegrał drugie spotkanie w rundzie wiosennej. Tym razem Huragan grał z ŁKS Łomża, który plasuje się na szóstej pozycji w tabeli. Przed rozpoczęciem tej rundy trener wołominiaków miał nadzieję na zdobycie w pierwszych dwóch spotkaniach kompletu sześciu punktów. Niestety, po pierwszym meczu już wiadomo było, że tak się nie stanie, a ostatnie spotkanie tylko utwierdziło wszystkich w tym przekonaniu.

Tym razem na bramce gospodarzy stanął Maciej Sikorski, ale i on nie miał dużych szans. Goście grali szybszą, dokładną piłkę, a Huraganowi trudno było stworzyć groźną sytuację pod bramką Łomży. W 17 minucie pierwszej części spotkania pięknym technicznym strzałem w prawe okienko bramki popisał się Jan Dobecki, nie dając Maciejowi Sikorskiemu cienia szansy. Kolejna bramka wpadła w 20 minucie. Po strzale Mariusza Wyszyńskiego z ok. 15 metrów piłka ugrzęzła w siatce wołomińskiej drużyny. W 28 minucie kolejną szansę na strzelenie bramki miał Jan Dobecki, ale golkiper Huraganu stanął na wysokości zadania i wybił piłkę na aut. W 33 minucie tylko poprzeczka uratowała gospodarzy od straty trzeciej bramki. Piłka po strzale Andrzeja Zwierciadłowskiego odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut.

W drugiej odsłonie gra wyglądała nieco inaczej. Zawodnicy Huraganu stwarzali więcej sytuacji podbramkowych, ale były to najczęściej tylko dośrodkowania. A jeśli udało im się oddać strzał do bramki gości, to na posterunku stał Robert Świderski, który obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi nie dał się pokonać. Mecz zakończył się wygraną 2:0 ŁKS Łomża.

Skład Huraganu: Maciej Sikorski, Paweł Chaciński, Wojciech Bieńkowski, Krzysztof Słomski, Robert Kaczmarek, Grzegorz Szczepański, Paweł Niemierka, Adam Roguski, Wojciech Prygies, Marek Mielewski, Zbigniew Turek.

Skład ŁKS Łomża: Robert Świderski, Jacek Lis, Sławomir Sasinowski, Ireneusz Piwko, Jan Dobecki, Tomasz Staniórski, Robert Lipiński, Mariusz Wyszyński, Sławomir Włodkowski, Tomasz Jastrzębski, Andrzej Zwierciadłowski. Sebastian Szczechowiak, Artur Kokoszko, Arkadiusz Sobczyński, Marcin Sobczyński Marcin Gaw sadzki oraz Tomasz Kuc. Trener – Adam Popławski.

Wieści Podwarszawskie Nr 12 (471)
26 marca 2000

Skip to content