Archiwum

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

Mazur Radzymin – Huragan Wołomin 2:2

W derbowym meczu powiatu wołomińskiego spotkały się zespoły Mazura Radzymin i Huraganu Wołomin.

Trener Mazura misternie opracował taktykę na to spotkanie, która w 30 minucie gry dała gospodarzom prowadzenie. Zapewne piłkarze Huraganu chcieliby jak najszybciej zapomnieć o pierwszej części tego spotkania. Wołomiński trener Greloch w przerwie meczu dokonał istotnej zmiany – w miejsce nie najlepiej spisującego się Pawła Szczupaka wprowadził Grzegorza Marchewkę. Wejście na boisko tego zawodnika przebudziło z letargu piłkarzy Huraganu, którzy dzięki szybkim rajdom Rakowskiego i Marchewki raz po raz stwarzali gorące sytuacje pod bramką Mazura.

W 60 minucie po dynamicznej akcji Rakowskiego przed bramkarzem Mazura znalazł się Milewski i płaskim strzałem po ziemi zmusił do kapitulacji goalkipera radzymińskiego zespołu. Od tej chwili zarysowała się wyraźna przewaga wołomińskiego zespołu, a gospodarze starali się czasami groźnie kontrować. Czym bliżej końcowego gwizdka sędziego, tym goręcej było na boisku, aż w 80 minucie sędzia został zmuszony do uspokojenia piłkarzy obu zespołów za pomocą żółtych kartek. W 85 minucie wprowadzony po przerwie do gry Marchewka wykorzystał doskonałe zagranie i zdobył drugą bramkę dla Huraganu. Wydawać się mogło, że doświadczeni obrońcy Huraganu zdołają utrzymać korzystny rezultat do końca meczu. Jednak w doliczonym przez sędziego czasie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oraz niepewnej interwencji bramkarza ambitni piłkarze Mazura doprowadzili do wyrównania.

Mazur Radzymin – Huragan 2:2 (1:0)

Bramki dla Huraganu zdobyli: Marek Milewski (60), Grzegorz Marchewka (85) Żółte kartki: Paweł Chaciński (40), Łukasz Porucznik (76)

Skład Huraganu: T. Wojdyna – Olejewski, Chaciński, Gostyński (Godlewski), Porucznik – Greloch, Rakowski, Szczupak (Marchewka), M. Wojdyna (Pazio) – Milewski, Słomski.

Oprac. A.B

Wieści Podwarszawskie Nr 19 (734)
15 V 2005

Skip to content