Archiwum

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

Ruszyli niczym Legia

Huragan Wołomin – Hutnik II Warszawa 2:0

W końcu, po przerwie zimowej, wznowiła rozgrywki Liga Okręgowa, co spotkało się z dość dużym zainteresowaniem kibiców spragnionych meczów o punkty. Przy znakomitej oprawie stworzonej przez wiernych fanów, Huragan odniósł pewne zwycięstwo i udanie zainaugurował rundę wiosenną. Na boisko wołomińscy piłkarze wyszli w nowych strojach ufundowanych przez firmę Legea, a dla wszystkich zagrała orkiestra MDK pod kierownictwem Łukasza Wojakowskiego.

Do składu Huraganu powrócił jego wychowanek Zbigniew Turek, co oznaczało poważne wzmocnienie dla naszej lokalnej ekipy. Pierwsze kilkadziesiąt minut było dosyć niemrawe i żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć recepty na pokonanie bramkarza rywali. Z czasem jednak Huragan coraz bardziej dominował, goście zaś nie byli w stanie stworzyć dogodnej sytuacji podbramkowej. W końcu w 35 minucie składną akcję wołominiaków zakończył dobrze dysponowany tego dnia Rafał Nagraba. Było 1:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Drugie 45 minut upłynęło pod znakiem całkowitej kontroli piłkarzy Huraganu nad wydarzeniami na boisku. Hutnik starał się tylko przeszkadzać. Wynik ustalił i tym samym zaliczył drugie trafienie w meczu Nagraba po sprytnym wykonaniu rzutu wolnego przez Słomskiego. Wynik mógł być wyższy, ale gospodarze zaprzepaścili kilka dogodnych sytuacji. Wynik ten daje nadzieję, że Huragan w tej rundzie będzie systematycznie piął się w górę i ucieknie ze strefy spadkowej. Kolejne spotkanie w Wołominie już w najbliższą sobotę o godzinie 12. Huragan podejmować będzie Klub Sportowy Łomianki.

Skład Huraganu Wołomin: Norbert Kucharczyk, Maciej Gostyński, Paweł Chaciński, Michał Kalata, Daniel Godlewski, Cezary Biesiada,Artur Grotowski, Paweł Szczupak, Tomasz Majewski, Zbigniew Turek, Piotr Więch, Rafał Nagraba, Krzysztof Słomski

Wieści Podwarszawskie Nr 13 (676)
28 III 2004

Skip to content