Archiwum

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

Przygotowująca się do występów w lidze siatkarskiej drużyna Stolarki Wołomin, uczestniczyła w rozgrywanym w Kędzierzynie turnieju. W zawodach wzięła udział czołówka zespołów, które już w najbliższą sobotę rozpoczną ligowe zmagania. Oprócz Stolarki gospodarze turnieju zaprosili do sprawdzianu formy zespoły Jastrzębia, Morza i Mostostalu.

Z trzech rozegranych meczy wołomińska drużyna wygrała jedno, pokonując w walce o trzecie miejsce zespół Mostostalu 3:1. W pierwszych dwóch spotkaniach Stolarze przegrali wyraźnie (1:3), ustępując rywalom we wszystkich elementach sztuki siatkarskiej.

– To był tylko sprawdzian formy przed rozpoczynającą się za kilka dni ligą. Z tego, co prezentują nasi zawodnicy wyraźnie widać, że jest lepiej niż w ubiegłym sezonie. Pozyskani Witold Roman i Piotr Poskrobko są dużym wzmocnieniem naszej drużyny. Dobrze prezentują się młodzi gracze, którzy szybko odnaleźli się w zespole. Skład osobowy wydaje się być stabilnym i dość silnym, co dobrze rokuje na przyszłość. W tym sezonie postaramy się powalczyć z najlepszymi, może będzie kilka niespodzianek – mówił po turnieju Jarosław Szerszeniewski, manager zespołu Stolarka Wołomin.

Pierwsze dwa spotkania ligowe siatkarze Stolarki rozegrają na wyjeździe. Start ligi w Radzyminie nastąpi dopiero 27 października w meczu z Stalą Nysa. J

(mc)

Wieści Podwarszawskie nr 41/2001

Skip to content