Archiwum

15/06/2024

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

MKS ELITA WOŁOMIN – MKS MDK WARSZAWA 94:56

W dniu 18 lutego 2001 odbył się mecz juniorek pomiędzy MKS ELITA Wołomin a MKS MDK Warszawa. Dziewczęta pod czujnym okiem trenera Ryszarda Zahna i trenera Piotra Orkiszewskiego nie miały problemów z pokonaniem dziewcząt z warszawskiego MDK-u.

Pierwszą kwartę dziewczęta wygrały pewnie 29:12. Niestety, w drugiej nastąpił chwilowy „przestój” w grze (12:22), ale szybciutko w trzeciej odsłonie koszykarki z Wołomina nadrabiają straconą przewagę wygrywając ją 22:12. Czwarta kwarta była już tylko dopełnieniem całości, ponieważ dzięki szybkim akcjom i większej skuteczności pod tablicą dziewczęta wygrały ją 32:13 a całe spotkanie 94:56.

Na uwagę zasługuje skuteczna gra pod tablicą Martyny Koc i Katarzyny Szczepaniak, natomiast w kontratakach niezrównany był duet: Magdalena Araźny oraz Anna Wiszniewska. W rzutach z dystansu znakomicie wprawiły się również Anna Cymerman i Anna Kukiełka. W przechwytach najlepsza jak zawsze była Joanna Kaska.

Dla Elity punkty zdobyły: Sylwia Kamińska 3, Alaksandra Wójcik 1, Agata Hajduczek 2, Anna Kukiełka 11, Anna Wiszniewska 12, Katarzyna Szczepaniak 18, Magdalena Araźny 15, Sylwia Dąbrowska 2, Anna Cymerman 9. Najwięcej punktów dla drużyny przyjezdnej rzuciła Anna Kuncewicz, aż 38. Była to zawodniczka, która w tym spotkaniu miała najwięcej zbiórek z tablicy.

L.P
Wieści Podwarszawskie nr 8/2001

Skip to content