Archiwum

15/06/2024

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

Huragan grał w składzie: Witold Poinc – kapitan, Mariusz Sekuła, Mariusz Firszt, Hubert Milewski, Robert Chociej i Tomasz Rosa. Na zmiany wchodzili: Krzysztof Giska, Marek Olszański, Patryk Rek i Igor Roszczyk. Zespół prowadzili trenerzy: Andrzej Doktorski oraz Karol Moczydłowski. W warunkach gospodarki rynkowej bardzo wiele znaczy pomoc finansowa. Imprezę sponsorowali: Urząd Miasta Wołomin, firmy „Materpol”, „Saneko”, „Globi”, „Lider”, „Tabac”, „Servisco”, „Foto-Elka”, Klub Biznesu i kibice siatkówki. Należą się im za to wielkie podziękowania.

Uroczystość zamknięcia turnieju odbyła się w radosnym nastroju. Burmistrz Jerzy Mikulski oraz Hubert Wagner gratulowali zawodnikom pięknej walki na parkiecie. Za najlepszych zawodników turnieju trenerzy uznali Mariusza Kowalskiego z Wawelu i Witolda Poinca oraz Mariusza Sekułę z Huraganu. Naszym zdaniem na duże słowa uznania zasługuje też wszędobylski rozgrywający drużyny wołomińskiej, Robert Chociej. Brawa zresztą należą się całemu zespołowi, ale tylko za grę w pierwszym i ostatnim dniu turnieju.

Impreza miała jeszcze i inne walory: poprawne sędziowanie, wzorowy komentarz prowadzony przez Waldemara Stępczyńskiego, sportowe zachowanie publiczności, która oklaskiwała także dobre zagrania przeciwników gospodarzy. Należy jedynie wyrazić życzenie, byśmy mogli oglądać więcej takich imprez w Wołominie i całym naszym rejonie.

Skip to content