Archiwum

21/05/2024

Huragan

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołominie

Huragan Wołomin – Lokomotiv Berlin 3:0

W rozegranym na terenie WOSS w Wołominie międzynarodowym spotkaniu w siatkówce miejscowy Huragan pokonał II-ligowy zespół Lokomitiv Berlin w trzech setach 3:0 (15:4, 15:5, 15:5). Zawody w obecności 400 widzów prowadził dobrze p. Mioduszewski przy pomocy p. Króla.

Do spotkania zespół Huraganu przystąpił w następującym składzie: Sasin, Pyrzanowski, Wiśniewski, Niechciejewski, Swarczyński, Nowacki, Krzemiński, Radwan.

Spotkanie stało na przeciętnym poziomie, gra była szybka, o stosunkowo małej ilości błędów. Gospodarze stanowili zespół bardziej zgrany, jednakowo dobry w ofensywie jak i defensywie. Huragan był wszechstronny taktycznie, potrafił czesto zmieniać sposób rozegrania ataku, zagrywki gospodarzy raz silniejsze, raz lżejsze, bite w bardziej techniczny sposób sprawiały wiele kłopotu berlińczykom.

Lokomotiv grał w defensywie bardzo ambitnie i ofiarnie, nie potrafił jednak skutecznie sforsować obrony gospodarzy.

W zwycięskim zespole na szczególne wyróżnienie zasłużył Sasin i Wisniewski.

Przy okazji warto zaznaczyć, że zespół niemiecki korzystał z pomieszczeń WOSS. Zawodnicy Lokomotiv prosili nas by tą drogą podziękować kierownictwu Ośrodka za gościnność i wyjątkowo troskliwą opiekę.

W towarzyskim spotkaniu siatkarze Huraganu II pokonali A-klasowy zespół Przyszłość Tłuszcz 2:1 (15:8, 11:13, !5:12)

Skip to content