27/04/2024

Po zimowej przerwie koszykarki Banku Spółdzielczego Sure Shot Wołomin wróciły na parkiet Sharp Torell Basket Ligi i już na samym starcie niestety, przegrały mecz. Uległy drużynie Stary Browar AZS Poznań 87:75 (28:17, 15:26, 22:13, 22:19)

Początek spotkania w Poznaniu zdecydowanie należał do gospodarzy. Po wspaniałej grze w pierwszej kwarcie Moniki Ciecierskiej, Stary Browar prowadził 14 punktami. Wołominianki niespodziewanie przebudziły się w drugiej odsłonie meczu i zaczęły skutecznie odrabiać straty. Za sprawą świetnie grających Ilze Ose-Hlebovickiej i Katarzyny Dulnik Bankowi Spółdzielczemu udało się objąć, nawet prowadzenie 41:40. To było jednak wszystko, poznanianki nie pozwoliły na niespodziankę i zwycięstwo beniaminka. W ostatecznym rozrachunku Stary Browar AZS Poznań wygrał z Bankiem Spółdzielczym Sure Shot Wołomin 87:75. Drużyna z Wołomina nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Sharp Torell Basket Ligi.

Bank Spółdzielczy: Drozd – 20, Ose-Hlebovicka – 18, Dulnik – 14, Golemska – 11, Kisiel – 4, Koc – 3, Arażny – 3, Mukosiej – 2, Majerowicz – 0, Sitarek – 0